Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
01.07.2020
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseWIENERBORSE
 
^ATX  
VIENNA SE AUSTRIAN TRADED IDXSENETTE KAL2,246.802,268.512,215.402,254.13+0.33
  CECE INDEX EURNAKİTTE KAL1,304.851,310.221,290.261,306.98+0.18
 
ABI.V  
ATX BASIC INDUSTRIES INDEXNAKİTTE KAL1,094.851,111.051,073.881,094.56-0.03
 
ACPS.VI  
ATX CONSUMER PRODUCTS & SERVICES INDEXNAKİTTE KAL2,725.472,726.502,644.212,665.23-1.26
 
ADDB.VI  
ATX TOP DIVIDEND DISTRIBUTING INDEXNAKİTTE KAL908.53914.93894.72908.490.00
 
ADNR.VI  
ATX TOP DIVIDEND NET TOTAL RETURN INDEXNAKİTTE KAL1,266.171,275.111,246.931,266.120.00
 
ADPR.VI  
ATX TOP DIVIDEND INDEXNAKİTTE KAL908.53914.93894.72908.490.00
 
ADTR.VI  
ATX TOP DIVIDEND TOTAL RETURN INDEXNAKİTTE KAL1,387.921,397.711,366.831,387.870.00
 
AFIN.VI  
ATX FINANCIALS INDEXSENETTE KAL928.53940.53913.10932.70+0.46
 
AFND.VI  
ATX FUNDAMENTAL INDEX CHAINAÇIK KAL4,037.644,052.703,983.264,024.45-0.32
 
AIGS.VI  
ATX INDUSTRIAL GOODS & SERVICES INDEXAÇIK KAL1,475.401,481.301,456.571,458.60-0.87
 
ATDB.VI  
ATX DISTRIBUTING INDEXSENETTE KAL2,246.802,268.512,215.402,254.13+0.33
 
ATF.VI  
ATX 5 INDEXAL1,002.341,025.94992.021,018.44+1.03
 
ATPX.VI  
VIENNA SE ATX PRIME INDEXAL1,145.291,154.621,130.191,147.97+0.24
 
AXGP.VI  
ATX GLOBAL PLAYERS INDEXNAKİTTE KAL1,895.161,898.441,875.891,883.16-0.67
 
BNK.VI  
CECE BANKINGNAKİTTE KAL871.89878.07860.94876.22+0.50
 
CCE.VI  
CECEX EURNAKİTTE KAL869.12872.13861.41870.78+0.19
 
CCX.VI  
CECEX USDNAKİTTE KAL719.89724.40711.14723.16+0.45
 
CDPE.VI  
CECE TOP DIVIDEND IN EUR INDEXNAKİTTE KAL294.13296.35290.11292.72-0.48
 
CER.VI  
CEE REAL ESTATENAKİTTE KAL404.95410.23403.45408.64+0.92
 
CEX.VI  
OETOB CECE BENCHMARKNAKİTTE KAL1,465.821,475.001,444.691,471.97+0.44
 
CFDE.VI  
CECE FUNDAMENTAL IN EUR INDEXSENETTE KAL1,304.831,312.521,283.261,301.48-0.25
  CROATION EQ EURSENETTE KAL1,030.301,030.301,024.241,024.24-0.50
  CROATION EQ IDXAÇIK KAL1,017.391,017.391,011.641,011.64-0.57
  CROATIAN EQ USDNAKİTTE KAL850.35851.33842.32847.58-0.24
  OETOB CZECH TRADED LOSENETTE KAL1,023.331,032.501,019.991,028.58+0.51
  CZECH TRADED EURNAKİTTE KAL1,045.361,054.621,040.681,052.11+0.66
  OETOB CZECH TRADED INDEXSENETTE KAL1,174.131,186.431,164.741,184.78+0.93
 
HCA.VI  
CECE HEALTH CARENAKİTTE KAL2,100.982,112.652,090.072,112.28+0.54
  HUNGARIAN EURONAKİTTE KAL3,477.223,494.013,415.853,445.52-0.84
  OETOB HUNGARIAN TRADED LOAÇIK KAL7,995.738,014.187,850.437,892.80-1.22
  OETOB HUNGARIAN TRADEDAÇIK KAL3,906.593,925.223,826.373,880.00-0.58
 
IAX.VI  
VIENNA SE IMMOBILIEN IATXSENETTE KAL304.49304.49292.83301.76-0.65
 
INF.VI  
CECE INFAL438.43440.20434.03438.46+0.01
 
KTLE.VI  
KTX LOCAL EUR INDEXAÇIK KAL921.43930.76917.81922.95+0.09
 
MCE.VI  
CECE MID CAP INDEX IN EUR INDEXSENETTE KAL1,158.241,159.661,146.061,153.13-0.44
 
MRE.VI  
RTX MID CAP IN EUR INDEXAÇIK KAL1,715.611,724.671,685.891,688.22-1.47
 
NTX.VI  
NTX INDEXAÇIK KAL900.39903.79889.58901.52+0.14
 
OIL.VI  
CECE OIL&GASAÇIK KAL1,371.231,383.821,361.231,368.90-0.17
  POLISH TRADE EURNAKİTTE KAL893.11897.60880.96894.48+0.17
  OETOB POLISH TRADED LOAL1,456.331,472.461,441.511,468.79+0.90
  OETOB POLISH TRADED IDXAL1,003.321,010.61986.381,007.27+0.43
 
RDOE.VI  
RDX OIL & GAS IN EUR INDEXNAKİTTE KAL2,260.012,294.582,258.432,293.56+1.46
  RUSSIAN DEP INDXAÇIK KAL1,390.261,401.651,388.031,401.03+0.75
  RUSSIAN DEP USDNAKİTTE KAL1,393.791,408.411,387.401,408.41+1.02
  ROMANIAN TR EURNAKİTTE KAL10,519.7710,580.8810,498.7310,567.82+0.46
  ROMANIAN TRADEDAÇIK KAL13,058.1313,156.8413,028.2513,149.24+0.73
  OTEOB RUSSIAN TRADED INDEXAÇIK KAL1,676.251,684.341,627.841,628.34-3.01
  RDX EXTENDED EURAÇIK KAL2,211.762,228.942,208.682,226.83+0.66
  RDX EXTENDED USDAÇIK KAL1,831.681,850.451,824.051,849.49+0.92
 
SATX.VI  
SHORT ATX INDEXSAT3,016.583,051.302,980.172,999.42-0.33
 
SCXE.VI  
SHORT CECE INDEXSENETTE KAL1,452.641,474.311,452.531,455.61-0.18
 
SRE.VI  
SRX EURAL207.90209.77207.87209.74+0.90
 
SRL.VI  
SRX RSDAL309.00311.78309.00311.78+0.90
 
SRX.VI  
SRX USDSENETTE KAL178.25180.29178.05180.29+1.16
 
SXE.VI  
SETX USDAÇIK KAL917.90922.01913.75921.06+0.35
 
SXX.VI  
SETX EURSENETTE KAL1,108.631,111.471,106.591,109.54+0.08
 
TAX.VI  
ATX TOTAL RETURN INDEXSENETTE KAL4,341.334,383.284,280.664,355.49+0.33
 
TEC.VI  
CECE TOTAL RETURN IN EUR INDEXNAKİTTE KAL2,238.062,247.272,213.032,241.72+0.18
 
TEL.VI  
CECE TELECOMAÇIK KAL456.37457.56453.23454.97-0.31
 
TRX.VI  
RDX TOTAL RETURN EUR INDEXAÇIK KAL2,275.522,294.162,271.872,293.14+0.75


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Austrianbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Austrianbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Austrianbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Austrianbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.